Mótar Éifeachtúlachta IE1
Sonraíocht
| Caighdeánach | IEC60034-30 |
| Méid an fhráma | 80-355 |
| Aschur | 0.18kW-315kW |
| Rang éifeachtúlachta | IE1 |
| Voltas/minicíocht | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Céim chosanta | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Rang inslithe/rang ardú teochta | F/B |
| Socruithe gléasta | IM B3/IM B5/IM B35/IM L1 |
| Teocht chomhthimpeallach | -15°C ~+40°C |
| Ba chóir go mbeadh an taiseachas coibhneasta níos lú ná 90% | |
| Ba chóir go mbeadh an airde níos ísle ná 1000 m os cionn leibhéal na farraige | |
| Modh fuaraithe | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Dualgas | S1 |
| Fachtóir seirbhíse | 1.0 |
Faisnéis Ordaithe
● Chun críocha eolais don úsáideoir amháin atá an chatalóg seo. Gabhaimid leithscéal as gan fógra a thabhairt roimh ré faoi aon athruithe ar tháirgí.
● Agus tú ag ordú, sonraigh le do thoil an cineál mótair, an chumhacht, an voltas, an luas, an rang inslithe, an rang cosanta, an modh gléasta, srl.
● Is féidir linn mótair speisialta a dhearadh agus a mhonarú de réir riachtanais an chustaiméara mar seo a leanas
1. voltas, minicíocht agus cumhacht speisialta
2. ranganna inslithe agus cosanta speisialta
3. le bosca críochfoirt ar chlé, foircinn seafta dúbailte agus seaftaí speisialta
4. Mótair ardteochta nó ísealteochta.
5. Airde ard nó úsáid lasmuigh
6. Cumhacht níos airde nó fachtóirí seirbhíse speisialta
7. le téamh, imthacaí nó foirceannadh PT100, PTC, etc.
8. le hionchódóir, imthacaí scoite nó tógáil imthacaí scoite
9. Ceanglais eile.









