Mótar Éifeachtúlachta IE2
Sonraíocht
| Caighdeánach | IEC60034-30 |
| Méid an fhráma | 80-355 |
| Aschur | 0.18kW-355kW |
| Rang éifeachtúlachta | IE2 |
| Voltas/minicíocht | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Céim chosanta | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Rang inslithe/rang ardú teochta | F\B |
| Socruithe gléasta | IM B3/IM B5/IM B35/IM L1 |
| Teocht chomhthimpeallach | -15°C -+40°C |
| Ba chóir go mbeadh an taiseachas coibhneasta níos lú ná 90% | |
| Ba chóir go mbeadh an airde níos ísle ná 1000m os cionn leibhéal na farraige | |
| Modh Fuaraithe | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Dualgas | S1 |
| Fachtóir seirbhíse | 1.0 |
Trealamh Táirgthe
Treoir Ordaithe
● Is le haghaidh tagartha do chustaiméirí amháin atá an chatalóg seo. Gabh mo leithscéal, má dhéantar aon athruithe ar an táirge, ní dhéanfar aon nótaí breise roimh ré.
● Agus tú ag ordú, tabhair aird ar shonraí an ordaithe, amhail cumhacht, voltas, luas, rang inslithe, rang cosanta, cineál suiteála, etc. mhúnla an mhótair.
● Is féidir linn dearadh agus táirgeadh saincheaptha táirgí mótair speisialta a dhéanamh de réir do riachtanais.
1. Voltais, minicíochtaí agus cumhachtaí speisialta.
2. Rang inslithe speisialta agus rang cosanta;
3. Taobh clé le bosca acomhal, foirceann seafta dúbailte agus seafta speisialta;
4. Mótair ardteochta nó mótair ísealteochta;
5. In úsáid ardchríche nó lasmuigh.
6. Cumhacht níos airde nó fachtóir seirbhíse speisialta.
7. Le téitheoirí, imthacaí nó foirceannadh PT100, PTC, etc.
8. Le hionchódóir, imthacaí inslithe, nó tógáil imthacaí inslithe.
9. Ceanglais eile.









