Mótair Mara YH
Is mótair ionduchtaithe asincrónacha trí chéim atá fuaraithe ag lucht leanúna atá faoi iamh go hiomlán iad mótair sraith YH le haghaidh úsáide mara.
Sonraíocht
| Méid an fhráma | 80-355 |
| Aschur | 0.75kW-315kW |
| Voltas/minicíocht | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Céim chosanta | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Rang inslithe/rang ardú teochta | F/B |
| Socruithe gléasta | IM B3/IM B5/IM B35/IM L1 |
| Teocht chomhthimpeallach | 0°C ~+45°C |
| Ba chóir go mbeadh an taiseachas coibhneasta níos lú ná 90% | |
| Modh fuaraithe | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Dualgas | S1 |
| Fachtóir seirbhíse | 1.0 |
Faisnéis Ordaithe
● Níl an catalóg seo ach mar thagairt d'úsáideoirí. Gabh mo leithscéal, mura mbeidh aon sonrú breise mar thoradh ar aon athrú ar tháirgí roimh ré.
● Tabhair faoi deara na sonraí rátáilte agus tú ag ordú, amhail an cineál mótair, an chumhacht, an voltas, an luas, an rang inslithe, an rang cosanta, an cineál gléasta agus mar sin de.
● Is féidir linn mótair speisialta a dhearadh agus a tháirgeadh mar a leanas de réir riachtanais an chustaiméara:
1. voltas, minicíocht agus cumhacht speisialta;
2. rang inslithe speisialta agus rang cosanta;
3. le bosca críochfoirt ar an taobh clé, foircinn seafta dúbailte agus seafta speisialta;
4. mótar ardteochta nó mótar ísealteochta;
5. a úsáidtear ar ardchlár nó lasmuigh;
6. cumhacht níos airde nó fachtóir seirbhíse speisialta;
7. le téitheoir, PT100 le haghaidh imthacaí nó foirceannadh, PTC agus mar sin de;
8. le hionchódóir, imthacaí inslithe, nó struchtúr imthacaí inslithe;
9. le riachtanas eile.
Feidhmchláir
Tá teicneolaíocht táirgthe chun cinn againn, agus táimid ag iarraidh nuálaíocht a bhaint amach i dtáirgí. Ag an am céanna, tá feabhas curtha ag an tseirbhís mhaith ar an dea-cháil. Creidimid, fad is a thuigeann tú ár dtáirge, go gcaithfidh tú a bheith sásta bheith i do chomhpháirtí linn. Táimid ag tnúth le d'fhiosrúchán.








