Mótar Éifeachtúlachta IE3
Is mótair ionduchtaithe cage iad mótair Sraith IE3 atá deartha de réir chaighdeáin IEC60034-30 agus éifeachtúlacht fuinnimh IE3.
Sonraíocht
| Caighdeánach | IEC60034-30 |
| Méid an fhráma | 80-355 |
| Aschur | 0.75kW-315kW |
| Rang éifeachtúlachta | IE3 |
| Voltas /minicíocht | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Céim chosanta | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Rang inslithe/rang ardú teochta | F/B |
| Socruithe gléasta | IM B3/IM B5/IM B35/IM L1 |
| Teocht chomhthimpeallach | -15°C ~+40°C |
| Ba chóir go mbeadh an taiseachas coibhneasta níos lú ná 90% | |
| Ba chóir go mbeadh an airde níos ísle ná 1000 m os cionn leibhéal na farraige | |
| Modh fuaraithe | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Dualgas | S1 |
| Fachtóir seirbhíse | 1.0 |
Próiseas Táirgthe Monarcha
Faisnéis Ordaithe
● Chun críocha eolais don úsáideoir amháin atá an chatalóg seo. Gabh mo leithscéal, má dhéantar aon athruithe ar an táirge, ní dhéanfar aon nótaí breise roimh ré.
● Agus tú ag ordú, tabhair faoi deara na sonraí rátála, amhail cineál mótair, cumhacht, voltas, luas, rang inslithe, rang cosanta, modh gléasta, srl.
● Is féidir linn mótair speisialta a dhearadh agus a mhonarú de réir riachtanais an chustaiméara mar seo a leanas
1. voltais, minicíochtaí agus cumhachtaí speisialta
2. ranganna inslithe agus cosanta speisialta
3. le bosca críochfoirt ar chlé, foircinn seafta dúbailte agus seaftaí speisialta
4. Mótair ardteochta nó mótair ísealteochta.
5. Úsáid Gharbhchríoch nó lasmuigh
6. Cumhacht níos airde nó fachtóirí seirbhíse speisialta
7. le téamh, imthacaí nó foirceannadh PT100, PTC, etc.
8. le hionchódóir, imthacaí scoite nó tógáil imthacaí scoite.
9. Ceanglais eile.
Má tá suim agat in aon cheann de na míreanna seo, cuir in iúl dúinn le do thoil. Beidh áthas orainn luachan a thabhairt duit nuair a gheobhaimid sonraíochtaí mionsonraithe. Tá innealtóirí T&F speisialaithe pearsanta againn chun freastal ar aon cheann de na riachtanais. Táimid ag tnúth le d’fhiosrúcháin a fháil go luath agus tá súil againn go mbeidh an deis againn oibriú i gcomhar leat amach anseo. Fáilte romhat breathnú ar ár n-eagraíocht.










