Mótair Coscáin YEJ
Is féidir le mótair sraith YEJ coscánaithe tapa a dhéanamh, a úsáidtear ar threalamh meicniúil agus ar mheaisíní tiomána ina bhfuil gá le coscánaithe tapa agus cruinn.
Sonraíocht
| Méid an fhráma | 80-280 |
| Aschur | 0.18kW-90kW |
| Voltas/minicíocht | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Céim chosanta | IP55 (mótar), IP23 (coscán) |
| Rang inslithe/rang ardú teochta | F/B |
| Socruithe gléasta | IM B3/IM B5/IM B35/IM L1 |
| Teocht chomhthimpeallach | -15°C~+40°C |
| Ba chóir go mbeadh an taiseachas coibhneasta níos lú ná 90%. | |
| Ba chóir go mbeadh an airde níos ísle ná 1000 m os cionn leibhéal na farraige | |
| Modh fuaraithe | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Dualgas | S1 |
| Fachtóir seirbhíse | 1.0 |
Pacáistiú
Faisnéis Ordaithe
● Níl an catalóg seo ach mar thagairt d'úsáideoirí. Gabh mo leithscéal, mura mbeidh aon sonrú breise mar thoradh ar aon athrú ar tháirgí roimh ré.
● Tabhair faoi deara na sonraí rátáilte agus tú ag ordú, amhail an cineál mótair, an chumhacht, an voltas, an luas, an rang inslithe, an rang cosanta, an cineál gléasta agus mar sin de.
● Is féidir linn mótair speisialta a dhearadh agus a tháirgeadh mar a leanas de réir riachtanais an chustaiméara:
1. voltas, minicíocht agus cumhacht speisialta;
2. rang inslithe speisialta agus rang cosanta;
3. le bosca críochfoirt ar an taobh clé, foircinn seafta dúbailte agus seafta speisialta;
4. mótar ardteochta nó mótar ísealteochta;
5. a úsáidtear ar ardchlár nó lasmuigh;
6. cumhacht níos airde nó fachtóir seirbhíse speisialta;
7. le téitheoir, PT100 le haghaidh imthacaí nó foirceannadh, PTC agus mar sin de;
8. le hionchódóir, imthacaí inslithe, nó struchtúr imthacaí inslithe;
9. le riachtanas eile.








