Ionduchtú Asincrónach Trí Chéim Ardvoltais Sraith Y (IP23)
Is mótar ionduchtaithe asincrónach trí chéim iora-chage é mótar ardvoltais sraith Y. Tá rang cosanta IP23 ag an mótar, is é 6KV nó 10 KV an voltas rátáilte.
Sonraíocht
| Méid an fhráma | H355-710MM (6kV), H450-710MM (10kV) |
| Cumhacht rátáilte | 220kW-5000kW (6KV) , 250kW-3550kW (10KV) |
| Céimeanna éifeachtúlachta fuinnimh | IE1 |
| Voltas agus minicíocht | 6kV /50Hz, 10kV /50Hz |
| Céimeanna cosanta | IP23 |
| Céimeanna inslithe/Ardú teochta | F |
| Modh Suiteála | B3 |
| Teocht chomhthimpeallach | -15C ~+40°C |
| Modh Fuaraithe | IC01 |
| Dualgas | S1 |
| Fachtóir seirbhíse | 1.0 |
Faisnéis Ordaithe
● Níl an catalóg seo ach mar thagairt d'úsáideoirí. Gabh mo leithscéal, mura mbeidh aon sonrú breise mar thoradh ar aon athrú ar tháirgí roimh ré.
● Tabhair faoi deara na sonraí rátáilte agus tú ag ordú, amhail an cineál mótair, an chumhacht, an voltas, an luas, an rang inslithe, an rang cosanta, an cineál gléasta agus mar sin de.
● Is féidir linn mótair speisialta a dhearadh agus a tháirgeadh mar a leanas de réir riachtanais an chustaiméara:
1. voltas, minicíocht agus cumhacht speisialta;
2. rang inslithe speisialta agus rang cosanta;
3. le bosca críochfoirt ar an taobh clé, foircinn seafta dúbailte agus seafta speisialta;
4. mótar ardteochta nó mótar ísealteochta;
5. a úsáidtear ar ardchlár nó lasmuigh;
6. cumhacht níos airde nó fachtóir seirbhíse speisialta;
7. le téitheoir, PT100 le haghaidh imthacaí nó foirceannadh, PTC agus mar sin de;
8. le hionchódóir, imthacaí inslithe, nó struchtúr imthacaí inslithe;
9. le riachtanas eile.






