Mótair mhodúlacha YLKK
Comhlíonann mótair Sraith YLKK an caighdeán náisiúnta GB755 agus na caighdeáin ábhartha IEC. Tá fráma an mhótair táthaithe le pláta cruach, agus cuireann sé feidhmíocht den scoth ar fáil maidir le déine agus friotaíocht chreathadh. Déantar iad a mhonarú le struchtúr inslithe F agus próiseas líonta brú folúis VPI. Cinntíonn an córas imthacaí líonta agus scaoilte gan stad cothabháil áisiúil.
Sonraíocht
| Méid an fhráma | 355-710(6kV)/400-710(10kV) |
| Aschur | 185kW-3150kW (6kV)/220kW-2500kW(10kV) |
| Voltas/minicíocht | 6kV, 10kV/50Hz |
| Socruithe gléasta | IM L1 |
| Céim chosanta | IP44/IP54/IP55 |
| Modh fuaraithe | IC611/IC616 |
| Rang inslithe | F |
| Teocht chomhthimpeallach | -15°C ~+40°C |
| Dualgas | S1 |
| Fachtóir seirbhíse | 1.0 |
Gléasta agus toisí foriomlána (6KV)
| Uimhir Fráma | Pol | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L | AF |
| 355 | 4,6 | 880 | 1000 | 940 | 100 | 210 | 28 | 90 | 6 | 32 | 1100 | 800 | 2300 | 1500 |
| 400 | 4,6,8,10 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1150 | 850 | 2500 | 1650 |
| 450
| 4 | 1120
| 1250
| 1180
| 120 | 210 | 32
| 109 | 6
| 35
| 1300
| 900
| 2700
| 1800
|
| 6,8,10,12 | 130 | 250 | 119 | |||||||||||
| 500
| 4 | 1250
| 1400
| 1320
| 130 | 250
| 32 | 119 | 8
| 35
| 1400
| 965
| 2900
| 2000
|
| 6,8,10,12 | 140 | 36 | 128 | |||||||||||
| 560
| 4 | 1400
| 1600
| 1500
| 150 | 250 | 36 | 138 | 8
| 42
| 1600
| 1100
| 3300
| 2200
|
| 6,8,10,12 | 160 | 300 | 40 | 147 | ||||||||||
| 630
| 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1200 | 3600
| 2400 |
| 6,8,10,12 | 180 | 45 | 165 |
Nóta: Is le haghaidh tagartha d’úsáideoirí atá na sonraí atá liostaithe sa tábla. I gcás aon neamhréireachta leis an gcomhad randamach, is é an comhad randamach a bheidh i réim.
Gléasta agus toisí foriomlána (10KV)
| Uimhir Fráma | Pol | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 400 | 4,6 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1100 | 800 | 2500 |
| 450 | 4,6,8,10 | 1120 | 1250 | 1180 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1300 | 1050 | 2700 |
| 500
| 4 | 1250
| 1400
| 1320
| 130
| 210 | 32
| 119
| 8
| 35
| 1400
| 1110
| 2900
|
| 6,8,10,12 | 250 | ||||||||||||
| 560
| 4 | 1400
| 1600
| 1500
| 150 | 250 | 36 | 138 | 8
| 42
| 1600
| 1200
| 3300
|
| 6,8,10,12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1300 | 3600 |
| 6,8,10,12 | 180 | 45 | 165 |
Nóta: Is le haghaidh tagartha d’úsáideoirí atá na sonraí atá liostaithe sa tábla. I gcás aon neamhréireachta leis an gcomhad randamach, is é an comhad randamach a bheidh i réim.







